YAPEL CDG 300 (265-285-290 TRAKTÖR MODELLERİ İÇİN

Ürünümüz 265-285-290 traktör modellerinde, traktörün kuyruk mili çıkışı şanzıman ve şaft sistemi ile traktörün ön tarafına taşınmış ve traktörün ön tarafına özel hidrolik kol sistemiyle bağlanabilen, 3 metre bıçak genişliği ve ayarlanabilir biçme yüksekliği bulunan YAPEL ÇDG 300' dür.

Bıçak genişliğinin 3 metre olması sayesinde büyük sahalarda rahatlıkla hasat yapılabilmekte olup, eğer elimizde 265-285-290 traktör modellerinden herhangi biri mevcut ise makinemizi traktörün önüne bağlayıp çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

Makinemiz susam, buğday, sorgum, bakla gibi bitkileri, biçip bağlama ekipmanı sayesinde biçip, mahsulü demetleyerek belirli aralıklarla makine üzerinde bulunan kılavuzlar yardımıyla traktörün sağ ve sol tarafına demetleri ezmeyecek şekilde bırakmaktadır.
Biçme yüksekliği ayarı hidrolik sistem ile yapabildiği gibi makinede bulunan kızak sistemi ile de yapabilmektedir. Üç nokta askı aparatı üzerinde bulunan hidrolik kaldırma kollarının bağlandığı noktalardaki sistem sayesinde makine traktörden bağımsız olarak kendini arazi koşullarına göre ayarlamaktadır.